1. Úvod
  2. O nás
  3. predajňa Nitra

Potrebujete si vyskúšat korčule,hokejku, výstroj alebo len kúpiť drobnosť ako pásku na hokejky tak ste na správnej adrese. Rádi sa o Vás postaráme v kamennej predajni v Nitre. Na prodejni máme rovnaké ceny ako v e-shope. Predajňa funguje v Nitre od roku 2010. V ponuke máme sortiment značiek, ako Bauer, CCM, Winnwell, GRIT, Bluesport, Raptor X a dalšie.

Máme veľké skúsenosti, takže Vám dokážeme pomôcť vybrat tu najvhodnejšiu hokejovú výstroj prípadne ostatný hokejový sortiment. Naše poradenstvo je založené na základe skúsenosti nie len s predajom hokejovej výstroje ale predovšetkým skusenosťami získanými hraním. Každý jeden z nás hral hokej súťažne a aj naďalej sa mu venujeme amatérsky. 

Na predajni poskytujeme aj servis - brúsenie korčúľ, termoformovanie korčúľ, jednoduchu úpravu hokejovej výstroje (nastavenie prilby, prispôsobenie výstroje, skrátenie hokejky, výmenu čepele v shaftoch).

 Predajňa slúži aj ako výdajne miesto našeho e-shopu, pri objednávke stačí zvoliť variantu - osobný odber predajňa HOCKEY ZONE NITRA

Nájdete nás na adrese:

Hockey Zone

Farská 4, (žltá rohová budova na križovatke ulíc Fárska, Mostná, Ďurková a Župné námestie)

949 01 Nitra

 

Otváracia doba je v zimnom období (júl - marec) v pracovných dňoch okrem pondelka od 14.30 do 17.30 a sobota od 9.00 do 12.00.V letnom období (apríl - jún ) v pracovné dni je otvorene v utorok a piatok od 14.30 do 17.30 a v sobotu od 9.00 do 12.00. V prípade, že Vám otváracie nevyhovujú dohodnite si individuálne otvorenie.

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk