Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
 
 

TOVAR V AKCII

naša cena 30,00 EUR
skladom
naša cena 13,99 EUR
skladom
naša cena 149,00 EUR
skladom

KONTAKTY

Hockey Zone s.r.o.
Golianova 563/60
94901 Nitra
tel: 0915537232
info(a)hokejexpert.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 550,00 EUR
skladom
naša cena 95,00 EUR
skladom

 


O nás » O nás

Naša spoločnosť

Sme relatívne mladá spoločnosť, ktorá sa od roku 2010 zaoberá predajom hokejového vybavenia. Každý deň v našej práci sme poctivo počúvali názory a pripomienky zákazníkov čo chýba na slovenskom hokejovom trhu. Nakoľko sme plný odhodlania meniť veci k lepšiemu, tu vznikol základ nášho projektu hokejového e-shopu www.HokejExpert.sk 

Na začiatku našej cesty bola vízia, ktorej sa budeme držať každý deň

 Niekoľko týždňov premýšľania, množstvo stretnutí s potencionálnymi obchodnými partnermi to bol náš začiatok.  Po absolvovaní tohto celého kolotoča sme si sadli a napísali smer, popísali víziu a obchodnú stratégiu ktorou sa chceme na našej ceste uberať.  V auguste 2013 náš projekt hokejového e-shopu www.HokejExpert.sk vstúpil na slovenský  internetový trh.

 Vážíme si každého zákazníka

 Naša spolupráca zo zákazníkom je založená na priateľskom vzťahu. Zákazníková spokojnosť musí byť nie len z uskutočneného obchodu, ale aj zo starostlivosti pred, počas nákupu a tiež aj po skončení nákupu. To sú základné body našej práce. Každý deň na sebe pracujeme a chceme dostať naše služby na čo najvyššiu úroveň. Našim cieľom je aby sa k nám vracal spokojný zákazník. Vieme, že nás k splneniu tohto cieľa čaká dlhá a ťažká cesta.