1. Úvod
  2. O nás
  3. O nás

Naša spoločnosť

Sme relatívne mladá spoločnosť, ktorá sa od roku 2010 zaoberá predajom hokejového vybavenia. Každý deň v našej práci sme poctivo počúvali názory a pripomienky zákazníkov čo chýba na slovenskom hokejovom trhu. Nakoľko sme plný odhodlania meniť veci k lepšiemu, tu vznikol základ nášho projektu hokejového e-shopu www.HokejExpert.sk 

Na začiatku našej cesty bola vízia, ktorej sa budeme držať každý deň

 Niekoľko týždňov premýšľania, množstvo stretnutí s potencionálnymi obchodnými partnermi to bol náš začiatok.  Po absolvovaní tohto celého kolotoča sme si sadli a napísali smer, popísali víziu a obchodnú stratégiu ktorou sa chceme na našej ceste uberať.  V auguste 2013 náš projekt hokejového e-shopu www.HokejExpert.sk vstúpil na slovenský  internetový trh.

 Vážíme si každého zákazníka

 Naša spolupráca zo zákazníkom je založená na priateľskom vzťahu. Zákazníková spokojnosť musí byť nie len z uskutočneného obchodu, ale aj zo starostlivosti pred, počas nákupu a tiež aj po skončení nákupu. To sú základné body našej práce. Každý deň na sebe pracujeme a chceme dostať naše služby na čo najvyššiu úroveň. Našim cieľom je aby sa k nám vracal spokojný zákazník. Vieme, že nás k splneniu tohto cieľa čaká dlhá a ťažká cesta.

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk