1. Úvod
  2. HOKEJOVÉ PRILBY
  3. Hokejová prilba Bauer RE-AKT 200 Combo

Hokejová prilba Bauer RE-AKT 200 Combo

Hokejová prilba Bauer RE-AKT 200 Combo

Novinka pre sezónu 2017/2018. Hokejová prilba Bauer RE-AKT 200 je najprepracovanejšia hokejová prilba s dokonalou ochranou. Najlepšia prilba akú kedy ... celý popis
Dostupnosť
skladom 2 ks
prilby
Cena pred zľavou
299,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
283,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Novinka pre sezónu 2017/2018. Hokejová prilba Bauer RE-AKT200 je najprepracovanejšia hokejová prilba s dokonalou ochranou. Najlepšia prilba akú kedy vyrobil Bauer. O 25% vyššia ochrana oproti jej predchodcovi prilbe RE-AKT 100.

 

Kľúčové prvky:

 

Systém NextGen.Suspend-Tech Liner - je to revolučná voľne plávajúca vnútorná vložka, ktorá umožňuje nezávislý pohyb od hlavy čím je značne redukovaná sila a zrýchlenie pri lineárnom a rotačnom náraze do hlavy hráča. U bežných prilieb pri takýchto úderoch dochádza k prudkému trhnutiu.

 

Patentovaný materiál PORON®XRDTM schopný rozptýliť viac ako 90% sily nárazu.Je umiestnený v strategických oblastiach prilby. Ostatné časti vnútornej výstelky sú tvorené penovým materiálom VTX, ktorý je ľahší ako osvedčený materiál EPP, no má ešte lepšie ochranné parametre a znižuje celkovú hmotnosť prilby.

 

Vnútorný materiál prilby s použitím antibakteriálnej technológie MICROBAN®, ktorý odoláva plesniam a zápachu.

 

Jedinečné tvarované bočné penové výplne odstraňujú medzery v ochrane, ktoré sú typicky spôsobené nastavovacími systémami.

 

FIT PLATE je tepelne tvarovatelná vložka, ktorú poskytuje prispôsobiteľný OCCIPITAL LOCK. Jednoduché vybratie Fit Plate vložky, ktorá sa nahreje ako vložky do korčúľ Speed Plate a umiestní sa späť do prilby pre dokonalé vytvarovanie. Táto vložka umožňuje, aby sa materiál usadil a formoval presne podľa hlavy hráča. Dokonalé pohodlie a usadenie helmy v oblasti zátylku pomocou systému OCCIPITAL LOCK umožňuje nastavenie veľkosti bez použitia náradia a je strategicky umiestnený v zadnej časti tak, aby tam hráči mohli umiestniť svoje čísla alebo logá.

 

Výborné odvetranie hlavy vďaka systému ventilácie a strategicky umiestneným vetracím otvorom, ktoré zabezpečujú potrebné prúdenie vzduchu a obmedzuje tak potenie.

 

Prilba poskytuje veľkú flexibilitu v prispôsobení sa rôznym tvarom hlavy.

 

Ergonomický tvarované a odnímateľné kryty uší.

 

Certifikácia CSA, HECC, CE.

 

 

Nedostupne COMBO farebne kombinacie je možne kombinovať samostane prilbou a košíkom. Pre Viac info sa informujte na info@hokejexpert.sk

 

Tovar zaradený v kategóriách

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk