1. Úvod
  2. HOKEJOVÉ KORČULE
  3. Korčule Bauer Vapor 3X S21 INT

Korčule Bauer Vapor 3X S21 INT

Korčule Bauer Vapor 3X S21 INT

Korčule Bauer Vapor 3X S21 INT - poloprofesionálne hokejové korčule sú modelom korčúľ Bauer z radu Vapor.  Popis: Korčule je vyrobená s pomocou najmod... celý popis
Dostupnosť
skladom 1 ks
Korčule Bauer FIT Int.
Cena pred zľavou
400,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
335,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Korčule Bauer Vapor 3X S21 INT - poloprofesionálne hokejové korčule sú modelom korčúľ Bauer z radu Vapor. 

Popis:

Korčule je vyrobená s pomocou najmodernejších technológií, z najmodernejších materiálov a ohromí vás svojím dizajnom. Korčule Bauer kombinujú maximálnu kvalitu a praktické využitie, ktoré pocítite hneď po prvom obutí. Rad korčúľ Bauer Vapor je špeciálne navrhnutá pre svižné a rýchlo akcelerujúci hráča. 

  • Sú veľmi kvalitné korčule pre ľadový hokej pre hráča na poloprofesionálne až profesionálnej úrovni, ktoré na trhu zaobstaráte.
  • V pomere ceny / výkon ťažko nájdete lepšie a dostupnejšie korčule, vzhľadom k cenovej dostupnosti je tento model veľmi obľúbený aj medzi náročnými hobby hokejistami.
  • Tento model ocenia predovšetkým hokejisti, ktorí majú radi, keď im korčule poskytujú výnimočnú podporu - o tú sa stará skelet korčule z kompozitu FLEX.
  • V porovnaní s predchádzajúcim modelom Vapor X 2.9 si môžete všimnúť aj nižšej hmotnosti korčúľ pri zachovaní nadštandardné podpory pre hráčov.
  • Špička topánky má asymetrický tvar, ideálne prepája nohu hráča s korčúľ a minimalizuje negatívne priestor okolo palca.
  • Pomyselnou čerešničkou na torte potom je vyššia LS + nôž, ktorý pomáha najmä pri prešľapovanie.Nôž je navyše pripravený na úpravu profilu.
  • Tento model odporúčame hokejistom, ktorí nechcú investovať do najdrahších modelov, ale napriek tomu im záleží na kvalitných korčuliach.
Tovar zaradený v kategóriách

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk