1. Úvod
 2. HOKEJKY
 3. kompozitná hokejka Bauer Vapor 2X TEAM seniorska

kompozitná hokejka Bauer Vapor 2X TEAM seniorska

kompozitná hokejka Bauer Vapor 2X TEAM seniorska

Hokejka Bauer Vapor 2X TEAM je navrhnutá pre výkonnostných hráčov, ktorí sú na ľade 3-5 hodín týždenne. V cenovo dostupnom prevedení hľadajú vlastnost... celý popis
Dostupnosť
skladom 1 ks
Hokejky BAUER
Cena pred zľavou
139,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
122,00 EUR
ks
 • Kompletné špecifikácie
 • kompozitná hokejka Bauer Vapor 2X TEAM seniorska
  kompozitná hokejka Bauer Vapor 2X TEAM seniorska
  skladom 1 ks
  122,00 EUR
 • ks
Kompletné špecifikácie

Hokejka Bauer Vapor 2X TEAM je navrhnutá pre výkonnostných hráčov, ktorí sú na ľade 3-5 hodín týždenne. V cenovo dostupnom prevedení hľadajú vlastnosti elitnej úrovne hokejky. Technológia čepele MaxBalance zosilňuje hrany čepele s cieľom znížiť hmotnosť a zlepšiť vyváženosť. Táto hokejka je určená pre hráčov, ktorí rýchlo tvoria hru a rýchlo nabíjajú na strelu. Tvarovanie HP dáva hráčovi naozaj pocit, že hrá s jednodielnou hokejkou, čo umožňuje lepšie spracovanie puku. XE Taper je novou technológiou, ktorá má znížiť hmotnosť a zároveň zvýšiť rýchlosť strely.

 

3K composite construction - materiálové zloženie z odolných karbónových vlákien ponúkajú vynikajúcu pevnosť v rôznych smeroch so zvýšenou citlivosťou.

BimaX 3k carbon - čepeľ je vyrobená technológiou Aero Foam I obalená patentovaným BimaX 3K uhlíkových vlákien, ktoré zaručujú vysokú odolnosť a životnosť. 

Pure Shot Blade Profile - rozšírenie krčku v mieste spojenia čepele a shaftu redukuje torzné vychyľovanie. Čepeľ si drží tvar čo umožňuje lepšie kontrolovať a zacieliť strelu.

MaxBalance Blade construction - technológia čepele MaxBalance s väzbou z uhlíkových vlákien BiMax 3K výrazne zlepšuje trvanlivosť, uvoľnenie a celkovú rovnováhu.

Aero Foam I blade core - penové jadro, ktoré je štrukturálne silnejšie a trvácnejšie ako predchádzajúce jadro, zlepšuje rovnováhu a stabilitu jadra, vyváženosť a silu pri vedení puku a spracovaní prihrávky.

XE Taper Technology - eliptický profil kužeľa v spodnej časti shaftu odlišuje modelovú radu Vapor od ostatných modelov. Agresívny zužujúci sa dizajn inšpirovaný značkou Easton je optimalizovaný na napnutie a spätný odraz energie v spodnej časti shaftu, čím umožní hráčovi vystreliť tak rýchlo, ako je to  možné. Táto konštrukcia je ideálna pre rýchlu strelu ťahom a príklepom.

Fused two-piece construction - tavená dvojdielna konštrukcia. Nový výrobný proces eliminuje prekrývanie v interných materiáloch, čo eliminuje slabé miesta. Hokejka je tak optimálne vyvážená a pevnejšia.

Micro Feel II shaft - obojstranne konkávny profil s guľatými hranami pre perfektný cit a silu pri držaní hokejky.

Griptac - pogripovaná textúra shaftu zabezpečuje istotu pri akomkoľvek pohybe

Úroveň hry: Poloprofesionál

Tvar shaftu:  zaoblené rohy

Bod ohybu:  nízky bod ohybu

Hmotnosť:  429 gramov (P92, 87 flex)

Tovar zaradený v kategóriách

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk