Novinky
03.11.2016
Kompresné ribano SHER-WOOD
Zlacnili sme obľúbené kompresné ribana SHER-WOOD Comfort compresion v seniórskych a juniórskych veľkostiach. Teraz za bezkonkurenčnú cenu 42,00 Eur. V... čítať celé
20.10.2016
Hokejové tašky GRIT
Hokejové tašky GRIT,  momentálne najpredávanejšie na hokejovom trhu už aj u nás v Hockey Zone. V ponuke úplná novinka GRIT Tower 36", GRIT HTSE 36" a ... čítať celé
20.10.2016
Tréningové pomôcky
Naskladnili sme tréningové pomôcky na rozvoj stickhandlingu. Puky Green Biscuit vo verziách Originál, PRO, Snipe, Alien, drevené loptičky na rozvoj zr... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
 
 
 1. Úvod
 2. HOKEJOVÉ KORČULE
 3. Korčule Bauer Vapor 1X S17 senior

Korčule Bauer Vapor 1X S17 senior

 • Novinka
 • Doprava ZADARMO

Korčule Bauer Vapor 1X S17 senior

Novinka sezóny 2017/2018. Korčule BAUER S17 Vapor 1X sú určené pre profesionálnych hráčov. Sú vrcholom pokroku v technologickej a materiálovej revolú... celý popis
Dostupnosť
do 3 dní 1 ks
korčule Bauer D/EE
Bežná cena
695,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
649,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Novinka sezóny 2017/2018. Korčule BAUER S17 Vapor 1X sú určené pre profesionálnych hráčov. Sú vrcholom pokroku v technologickej a materiálovej revolúcii čoho výsledkom sú najľahšie korčule Vapor. Nová konštrukcia topánky zavádza nový štandard výkonu na ľade a prispôsobovaniu sa hráčovi. Inovovaný X-rib dizajn pomáha znižovať hmotnosť, zdokonaľuje oporu členku a zároveň maximalizuje výkon a dynamiku pohybu. Vložky Bauer SPEED PLATE™- patentovaná výrobná technológia využíva technológiu opätovného použitia zliatiny, ktorá umožňuje hráčovi, s možnosťami individuálneho prispôsobenia sa konkrétnej nohe, aby sa korčuľa a noha stali jedným celkom. To zabezpečuje hráčovi dosiahnuť optimálnu rovnováhu a stabilitu, ktorých výsledkom je vysoká konečná rýchlosť. Korčule sú navrhnuté a vyrobené pozdvihnúť vašu hru na novú úroveň rýchlosti.

Modely korčúľ BAUER Vapor  sú určené pre hráčov s nízkou klembou.

Použité technológie:

 • 3D lasted Curv® Composite upper kompozitný zvršok ponúka najvyššiu úroveň tuhosti a stability. Inovovaná X-rib konštrukcia zabezpečuje výnimočnú odozvu cez tuhosť a výstuž zadnej časti topánky. Úplne tepelne formovateľný zvršok umožňuje dokonalé individuálne prispôsobenie tvaru nohy hráča. Nová Curv® kompozitná výstuž členka redukuje celkovú hmotnosť, zvyšuje tuhosť, stabilitu a umožňuje dokonalejšie formovanie sa okolo chodidla než predošlá plastová vložka. Integrované vložky na najviac namáhaných miestach pre dlhšiu životnosť. Výsledkom je rýchlejšia akcelerácia, prekladanie, obraty a lepšia stabilita.  
 • Lightweight memory foam vynikajúca opora členku vďaka ľahkej pamäťovej peny, ktorá sa pôsobením tlaku a tepla nohy dokonalé prispôsobí tvaru nohy.
 • FLEX-LOCK PRO jazyk zachováva tradičný fit, flex a ochranu. Vložka na jazyku Flex-Lock Pro vytvára uzamknuté uloženie s prednou flex pridanou ochranou.Vďaka klasickej bielej plstenej konštrukcii jazyka zdokonaľuje celkovú integráciu korčule a topánky. .
 • LOCK-FIT PRO liner podšívka udržuje nohu suchú a uzamknutú na mieste pre maximálnu agilitu a zrýchlenie.

 • Všité vložky Comfort Edge padding zmierňujú otieranie členka. Internal Wear Patches všité vložky zabraňujú opotrebovaniu výstelky a jej odretiu pri neustálom kontakte s holenným chráničom.  
 • Anaform balance plate featuring Ortho-resin technology revolučná vložka Bauer SPEED PLATE™ s technológiou ortopedickej živice zvyšuje stabilitu, rovnováhu a prenos energie. Táto tepelne tvarovateľná vložka sa vytvaruje podľa hráčovej nohy a klenby, čím umožňuje podporu v strategickom mieste nohy, čo eliminuje nežiaduci voľný priestor a zabezpečuje jedinečné usadenie päty a tvarovateľnosť v oblasti päty. Výsledkom je vysoká konečná rýchlosť.
 • Full carbon composited vynikajúca extrémne ľahká celokompozitová podrážka s vetracími otvormi. Neohybný a pevný materiál maximalizuje prenos energie pri každom zábere. Ventilačné otvory v podrážke umožňujú vylúčiť vlhkosť od chodidla.
 • Špička je z tvrdeného plastu, ktorý zabraňuje preseknutie korčuli, a zároveň chráni prsty pred úderom a nárazom puku.
 • Injected Stability Lacing System - Vstrekovaný stabilizačný systém šnurovaniaInovatívna konštrukcia jedného kusu maximalizuje návrat energie, zabezpečuje zvýšenú stabilitu počas celej životnosti korčule a prenos výbušnej energie pri každom zábere. Konštrukcia z jedného kusu je ľahšia a o 33%  ohybnejšia smerom dopredu v porovnaní s tradičným viazaním. Nový stabilizačný systém viazania redukuje celkové množstvo straty energie oproti tradičnej konštrukcii a zároveň umožňuje hráčovi rýchlejší výjazd z obratov so zvyšujúcou sa akceleráciou pre prenos väčšej energie na ľad. Oka korčule využíva konštrukciu otvárania v tvare T namiesto lace lock uzatvárania šnúrky, čím udržuje korčuľu permanentne utiahnutú počas celej hry. Text hokejovavystroj.sk. Nový systém viazania urýchľuje šnurovanie a dáva hráčovi pocit rýchlych nôh pre maximálny výkon na ľade.

 • Držiak noža TUUK Lightspeed EDGE. Najpopulárnejší držiak noža v NHL vďaka inovatívnemu Trigger systému rýchlej výmeny zlomeného noža, ktorý umožňuje hráčovi výmenu noža za chvíľku bez toho, aby zmeškal striedanie.Predné a zadné postavenie o 3mm vyššie než tradičné držiaky zaručujú najagresívnejší polomer otáčania. Vymeniteľný nerezový nôž TUUK LS4 Stainless s profesionálmi uprednostňovanou väčšou výškou o 3mm umožňuje väčší uhol náklonu a tým ostrejšie a rýchlejšie oblúky. Oceľ elitnej triedy zabezpečuje výnimočný výkon na ľade cez maximalizáciu prenosu energie a výnimočnú konečnú úpravu povrchu pre čistejšie, silnejšie ostrie. 
 
 
Tovar zaradený v kategóriách
KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 09.00 - 20.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.