1. Úvod
  2. HOKEJOVÉ KORČULE
  3. Korčule Bauer Supreme 2S S18 seniorske

Korčule Bauer Supreme 2S S18 seniorske

Korčule Bauer Supreme 2S S18 seniorske

Druhý najvyšší model korčúľ z novej rady Supreme. Korčule 2S sú vhodné pre hráčov na úrovni 1. ligy a juniorských a dorasteneckých kategórií. Aj keď s... celý popis
Dostupnosť
Na dotaz
korčule Bauer D/EE
Prajete si korčule bezplatne nabrúsiť?
Cena pred zľavou
600,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
309,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Druhý najvyšší model korčúľ z novej rady Supreme. Korčule 2S sú vhodné pre hráčov na úrovni 1. ligy a juniorských a dorasteneckých kategórií. Aj keď sa nejedná o najvyšší model 2S PRO, taktiež aj tieto korčule ponúkajú exkluzívne technológie značky Bauer a precízne prevedeníie. Preto táto kombinácia korčule zvládne vysoké vyťaženie a poskytene oporu i tým najlepším korčuliarom.

Korčule Supreme sú charakteristické anatomickým tvarom, ktorý precízne obopíná nohu hráča a tím zaisťuje maximálny komfort a dokonalý prenos energie pri korčuľovaní. Tvar korčule je speciálne navrhnutý na strednú výšku nártu, hĺbku paty a obvod kotníka.

  • nástupca modelov: Supreme S190, 190, ONE.9 
  • váha: 810 g (8D)
  • hráčská úroveň: Elite
  • tepelná tvarovatelnost: Vonkajšia aj vnútorná

 

Vlastnosti v číslach:

 

 

Tepelná tvarovateľnosť - 9/10

Odvíja sa od vonkajšieho materálu a vnútorných pen. 4ím je čislo vyššie, tým sa lepšie prispôsobujú nohe hráča.

Bočná podpora - 9/10

Závisi od kombinácie materiálu korčule a spôsobu zpracovania. Čím je vyššie hodnotenie, tým je výššia tvrdosť korčule od strany na stranu.

Ohnutie korčule - 9/10 

závisí na miere ohnutia korčule smerom dopredu. Čím je vyššie hodnotenie, tým je viac energie potrebnej k ohnutiu do uhla 45° 

 Torzná tuhosť - 9/10

odvíja sa od kombinácie materiálu korčule, zpracovaníia a opory vložky. Čím vyššie je hodnotenie tým menje sa korčula pne a nedochádza tak ku stráte energie pri korčuľovaní.

 

Kľúčové prvky:

 

Materiál Skeletu 3D lisovaná korčuľa  - Unikátny výrobný  proces, kde je korčuľa modelována z jedného kusu skeletu Curv composite. Ultra ľahký kompozitový materiál posilujúcí bočnú podporu a tepelnú tvarovateľnost pre optimálny výkon. Mäkkšia vnútorná výstuha zlepšuje vlastnosti ohybu.

 

Jazyk - Reflex Tongue - Trojdielný plstený jazyk poskytuje komort na elitnej úrovni. Výztuha z tvrdeného plastu zlepšuje balanc pri pohybe a ochranu. Asymetrický tvar jazyka napomáhá pri pohybe smerom vpred. 

 

Výstelka - Lock-fit+ - Hydra max 2 použitý na svrchní části poskytuje optimální komfort a odolnost na exponovaných místech. Unikátní protiskluzový materiál použitý ve spodních vrstvách zaručuje prémiovou stabilitu v oblasti paty a nártu. Oba materiály sú rychlo schnúce.

 

Nôž - LS3-  Ušľachtilá ocel poskytujúca prémiovú výkonnosť a potrebnú odolnosť. Leštený povrh pre prémiové vlastnosti pri sklze.  Profil je o 3mm vyšší ako u LS2, tým se zvyšuje počet možných brúsení, tada životnosť noža. V prednej a zadnej časti je profil noža zvýšený.

 

Podrážka - Kompozit - Tvrdý a ľahký kompozitový materiál zvyšuje torznú tuhosť korčule a minimalizuje pnutie topanky.

 

Vložka - Lock-Fit - Vložka poskytuje oporu pod chodidlom,  hráč tým kontroluje pohyb korčule, balanc a pohodlie. Základňa z peny Mid-density poskytuje rovnováhu mezi komfortom a výkonnosťou. Nanesený grip zvyšuje stabilitu v oblasti paty a tím zlepšuje prenos energie.

 

Holder - Light Speed Edge - Holder TUUK z ľahkého a vysoko odolného plastu. Patentovaný Edge systém pre veľmi jednoduchú a rýchlu výmenu noža.

 

 

 

 

Tovar zaradený v kategóriách

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk