1. Úvod
  2. HOKEJOVÉ KORČULE
  3. Korčule Bauer Supreme 2S PRO S18 seniorske

Korčule Bauer Supreme 2S PRO S18 seniorske

Korčule Bauer Supreme 2S PRO S18 seniorske

Vlajková loď novej rady Supreme to sú korčule Supreme 2S PRO, ktoré spájajú exkluzivny materiál a patentovaný spôsob výrobného patentu, teda spojenie,... celý popis
Dostupnosť
Na dotaz
korčule Bauer D/EE
Prajete si korčule nabrúsiť?
Cena pred zľavou
699,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
455,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Vlajková loď novej rady Supreme to sú korčule Supreme 2S PRO, ktoré spájajú exkluzivny materiál a patentovaný spôsob výrobného patentu, teda spojenie, které ponúka iba značka Bauer na svojich prémiových modeloch.

Korčule Supreme sú charakteristické anatomickým tvarom, ktorý precízne obopíná nohu hráča a tím zaisťuje maximálny komfort a dokonalý prenos energie pri korčuľovaní. Tvar korčule je speciálne navrhnutý na strednú výšku nártu, hĺbku paty a obvod kotníka. 

  • nástupca modelov: Supreme 1S, MX3, NXG
  • váha: 835 g (8D)
  • hráčská úroveň: PRO
  • tepelná tvarovatelnosť: vonkajšia a vnútorná

 

Vlastnosti v číslach:

 

 

Tepelná tvarovateľnosť - 10/10

Odvíja sa od vonkajšieho materálu a vnútorných pen. 4ím je čislo vyššie, tým sa lepšie prispôsobujú nohe hráča.

Bočná podpora - 10/10

Závisi od kombinácie materiálu korčule a spôsobu zpracovania. Čím je vyššie hodnotenie, tým je výššia tvrdosť korčule od strany na stranu.

Ohnutie korčule - 10/10 

závisí na miere ohnutia korčule smerom dopredu. Čím je vyššie hodnotenie, tým je viac energie potrebnej k ohnutiu do uhla 45° 

 Torzná tuhosť - 10/10

odvíja sa od kombinácie materiálu korčule, zpracovaníia a opory vložky. Čím vyššie je hodnotenie tým menje sa korčula pne a nedochádza tak ku stráte energie pri korčuľovaní.

 

Kľúčové prvky:

 

Materiál Skeletu - 3D lisovaná korčuľa - Unikátny výrobný  proces, kde je korčuľa modelována z jedného kusu skeletu Curv composite. Ultra ľahký kompozitový materiál posilujúcí bočnú podporu a tepelnú tvarovateľnost pre optimálny výkon. Lock Fit+ zvýšený lem systému šnurovania, zlepšuje oporu nohy a prenos energie do korčuľovania. Vrchná časť je zakončená lemom Total Edge, který zaisťuje vyšší komfort.

 

Jazyk - Reflex PRO Tongue - Trojdielný plstený jazyk poskytuje komort na elitnej úrovni. Výztuha z tvrdeného plastu zlepšuje balanc pri pohybe a ochranu. Asymetrický tvar jazyka napomáhá pri pohybe smerom vpred. 

 

Výstelka - Lock Fit PRO Liner - Hydra max 2 použitý na svrchní části poskytuje optimální komfort a odolnost na exponovaných místech. Unikátní protiskluzový materiál použitý ve spodních vrstvách zaručuje prémiovou stabilitu v oblasti paty a nártu. Oba materiálny jsou rychleschnoucí.

 

Nôž - LS5 Carbon- Prémiový oceľový nôž má unikátnu molekulárnu štruktúru a spracovanie. Mäkkšie vnútorné jádro poskytuje dokonale hladkú plochu, okraje potiahnuté zmesou karbónu zaručujú dlhodobo ostré hrany. Táto technológia korčule poskytuje maximálne zarezanie do ľadu a hladký sklz. Profil je o 3mm vyšší ako u LS2, tým se zvyšuje počet možných brúsení, tada životnosť noža. Předná a zadná čásť je predkontúrovaná, nože sú teda ihneď pripravené do hry. 

 

Podrážka - Vented Composite - Tvrdý a ľahký kompozitový materiál zvyšuje torznú tuhosť korčule a minimalizuje pnutie topanky. Ventilacia zaručuje odvod tepla a vlhkosti.

 

Vložka - Speed Plate 2.0 - Tepelne tvarovateľná vložka, ktorá padne presne na nohu. Poskytuje štrukturálnu podporu zo spodnej časti chodidla, tým se zvyšuje balanc a prenos energie pri korčuľovaní. Pridané protisklzové gripy pre lepší konfort a prenos energie.

 

Holder - LightSpeed EDGE - Holder TUUK z ľahkého a vysoko odolného plastu. Patentovaný Edge systém pre veľmi jednoduchú a rýchlu výmenu noža.

 

 

 

 

Tovar zaradený v kategóriách

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk