1. Úvod
  2. HOKEJKY
  3. Kompozitná hokejka Bauer Vapor X2.7 intermediate

Kompozitná hokejka Bauer Vapor X2.7 intermediate

Kompozitná hokejka Bauer Vapor X2.7 intermediate

Kompozitová hokejka Bauer Vapor X2.7 Int je dobrou voľbou pre poloprofesionálnych hráčov a nadšených amatérov. Výborne sa s ňou ovláda puk a dobre sa ... celý popis
Dostupnosť
skladom 6 ks
Hokejky BAUER
Cena pred zľavou
105,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
88,99 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Kompozitová hokejka Bauer Vapor X2.7 Int je dobrou voľbou pre poloprofesionálnych hráčov a nadšených amatérov. Výborne sa s ňou ovláda puk a dobre sa s ňou striela.

Dvojitá hustota jadra čepele znižuje vibrácie a zvyšuje cit a rovnováhu hokejky. Čepeľ je matná pre dokonalý dizajnový pôžitok.

Hokejky Bauer Vapor sa vyznačujú konkávnym tvarom shaftu na obidvoch stranách a oblými hranami. Shaft sa na bokoch nezužuje a poskytuje tak pohodlný úchop. Výsledkom je optimálny cit a vynikajúca kontrola puku.

Čo sa týka bodu ohybu, hokejky Vapor ho majú v spodnej časti shaftu. Vďaka tomu sú hokejky Vapor obľúbené najmä u útočníkov, ktorí hľadajú ten správny nástroj pre prudké a presné strely zápästím.

Bauer QRT technológia zahla shaft tak, aby dokázal lepšie pracovať so spätným rázom puku. Strely sú teraz oveľa rýchlejšie a tvrdšie.

Perfektné herné vlastnosti a vysoká odolnosť

Vďaka špeciálnemu UD karbónovému vláknu má hokejka výborné herné vlastnosti i dlhú životnosť.

 

 

Ľahká a odolná čepeľ

Nová technológia Max Balance prináša vystužené hrany pomocou uhlíkových vlákien. Tie znižujú hmotnosť čepele bez toho, aby bola ohrozená jej odolnosť.

 

 

Ľahučká a vyvážená čepeľ

Čepeľ s technológiou Aero Foam 1 prináša výborný balanc a stabilitu pri zachovaní nízkej hmotnosti. To oceníte najmä pri spracovaní puku a streľbe.

 

 

Nechytateľné bomby

Technológia Pure Shot Blade Profile vytvára ideálne spojenie shaftu a čepele hokejky. Pri strele smeruje vždy kolmo k vytýčenému cieľu. Táto vlastnosť je základným predpokladom nechytateľnej a presnej rany.

 

 

Kvalitné dvojdielne zloženie

Hokejky s technológiou Fused 2-piece majú čepeľ tepelne nastavenú do shaftu. Vďaka tomu sa hokejka správa takmer rovnako, ako by bola vyrobená z jedného kusu.

 

Tovar zaradený v kategóriách

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk