1. Úvod
  2. HOKEJKY
  3. Kompozitná hokejka Bauer Vapor 2X juniorska

Kompozitná hokejka Bauer Vapor 2X juniorska

Kompozitná hokejka Bauer Vapor 2X juniorska

Hokejka Bauer Vapor 2X je určená pre výkonnostných hráčov. Ideálne do 1. alebo 2. ligy. Hráči ocenia jej nízku hmotnosť a technológie, ktorými hokejka... celý popis
Dostupnosť
skladom 5 ks
Hokejky BAUER
Cena pred zľavou
155,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
129,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Hokejka Bauer Vapor 2X je určená pre výkonnostných hráčov. Ideálne do 1. alebo 2. ligy. Hráči ocenia jej nízku hmotnosť a technológie, ktorými hokejka disponuje. Hokejku zaraďujeme do strednej triedy. Technológia čepele MaxBalance zosilňuje hrany čepele s cieľom znížiť hmotnosť a zlepšiť vyváženosť. Táto hokejka je určená pre hráčov, ktorí rýchlo tvoria hru a rýchlo nabíjajú na strelu. Tvarovanie HP dáva hráčovi naozaj pocit, že hrá s jednodielnou hokejkou, čo umožňuje lepšie spracovanie puku. XE Taper je novou technológiou, ktorá má znížiť hmotnosť a zároveň zvýšiť rýchlosť strely.

Je určená pre hráčov, ktorí rýchlo tvoria hru a rýchlo nabíjajú na strelu, s nízkym bodom ohybu pre rýchle uvoľnenie puku.

V tomto modeli nájdete kompozitnú konštrukciu 3K na na shafte a kompozitnú konštrukciu 12K na čepeli MaxBalance. 

Technológia čepele MaxBalance z 12K karbónu zosilňuje hrany čepele s cieľom znížiť hmotnosť a zlepšiť vyváženosť.

Konštrukcia hokejky Vapor 2X sa vyznačuje jedinečnou zmesou špičkových kompozitov využívajúcich vysoko výkonnú technológiu firmy Bauer. 

Nová technológia XE Taper, ktorá sa nachádza v krčku hokejky, má znížiť hmotnosť a zároveň zvýšiť rýchlosť strely a rýchlosť uvoľnenia puku.

HP Mold poskytuje vyvážený prenos energie cez celú palicu, od shaftu po čepeľ, aby vám poskytol skutočný pocit hokejky z jedného kusu, čím zvyšuje celkový výkon hokejky, aby sa zlepšilo vaše strieľanie, nahrávanie a manipulácia s pukom.

Technológia TeXtreme ktorá bola použitá, predstavuje ultra ľahký a pevný karbón, ktorý znižuje hmotnosť a zároveň zachováva pevnosť.

Skvelé držanie hokejky vďaka technológií Micro Feel II, ktorá má zaoblené hrany čo uľahčuje prácu s hokejkou a pukom.

Technológia Pure Shot Blade Profile vytvára ideálne spojenie shaftu a čepele hokejky. Táto vlastnosť je základným predpokladom nechytateľnej a presnej strely.

Hmotnosť: 420g

Tovar zaradený v kategóriách

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk