1. Úvod
  2. HOKEJKY
  3. Kompozitná hokejka Bauer Vapor 1X Lite junior

Kompozitná hokejka Bauer Vapor 1X Lite junior

Kompozitná hokejka Bauer Vapor 1X Lite junior

Nová hokejka Bauer Vapor 1X LITE je vyrobená tak, aby optimalizovala rýchlosť v spolupráci s najľahšou čepeľou. Vyrobené s technológiou QRT Plus a Adv... celý popis
Dostupnosť
do 3 dní 1 ks
Hokejky BAUER
Nie sme platcovia DPH
179,95 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Nová hokejka Bauer Vapor 1X LITE je vyrobená tak, aby optimalizovala rýchlosť v spolupráci s najľahšou čepeľou. Vyrobené s technológiou QRT Plus a Advanced Carbon Layering (ACL), táto hokejka je určená pre elitných útočníkov aby preleteli cez obrancov a aby brankári nemali šancu. 

O 15 gramov ľahšia
Pokročilé vrstvenie uhlíka (ACL) je nový, inovatívny dizajn s použitím tenších a silnejších vnútorných vrstiev uhlíkových vlákien v našej čepeli, čo nám pomohlo vytvoriť doteraz najľahšiu hokejku. O 15 gramov ľahšia ako predchádzajúca 1X.

O 11% rýhlejšia

Vďaka úsporám váhy pomocou technológie ACL vám VAPOR 1X Lite prináša 11% rýhlejšie reakcie - čo znamená 11% rýchlejší uvoľnenie a o 11% menej času pre brankárov, aby reagovali na vášu strelu.

O 20% zvýšená stabilita v čepeli
Model 2017 VAPOR 1X Lite je vybavený novou technológiou QRT+, ktorá využíva extra vrstvy uhlíkových vlákien na zosilnenie zúženej zóny, kde sa palica stáva čepeľou. Výsledkom je o 20% vyššia stabilita ako v predchádzajúcej palici 1X, čo vám prináša lepšiu kontrolu puku.

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.