1. Úvod
 2. HOKEJOVÉ RUKAVICE
 3. Hokejové rukavice BAUER SUPREME S170 senior

Hokejové rukavice BAUER SUPREME S170 senior

Hokejové rukavice BAUER SUPREME S170 senior

Novinka sezóny 2017/2018. Hokejové rukavice BAUER Supreme S170 sú určené pre amatérskych a poloprofesionálnych hráčov s výborným pomerom kvality a cen... celý popis
Dostupnosť
skladom 2 ks
Rukavice Nove
Bežná cena
120,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
102,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Novinka sezóny 2017/2018. Hokejové rukavice BAUER Supreme S170 sú určené pre amatérskych a poloprofesionálnych hráčov s výborným pomerom kvality a ceny. Rukavice sú anatomicky tvarované s tesným strihom, ktoré sa dokonalé prispôsobia každému hráčovi, zabezpečuje dokonalú ochranu a neobmedzený pohyb v zápästí.

 • Chrbát ruky je rozčlenený do viacerých dielov tak, aby sa dosiahla maximálna integrácia medzi rukou a hokejkou.

 • Vonkajší materiál z ľahkého StrechNylonu, ktorý poskytuje vysokú odolnosťou proti oderu a zároveň umožňuje priechod vzduchu.

 • Vonkajšiu ochranu ruky zabezpečuje ľahká pena dvojitej hustoty vystužená plastovými vložkami lemujúca prsty,manžetu a palec, znižuje hmotnosť celých rukavíc pri zachovaní dokonalej ochrany. .

 • Ľahká vnútorná pena dvojitej hustoty lemujúca prsty,manžetu a palec poskytuje maximálnu ochranu, znižuje hmotnosť celých rukavíc pri zachovaní dokonalej ochrany.

 • Chránič palca FreeFlex Lock Thumb patentovaná dvojdielna konštrukcia dodáva maximálnu ochranu, flexibilitu a zároveň umožňuje úplný neobmedzený pohyb vpred.

 • Dvojčlánkové prsty zabezpečujú vynikajúci cit v ruke, prsty sa môžu plynulejšie pohybovať, lepší a pevnejší úchop na shafte a dokonalá kontrola hokejky.

 • Odolná dlaň vyrobená z materiálu Grey Nash with Sanitized®, ktorý je veľmi jemný a zároveň odolný. Technológia Sanitized® je priamo integrovaná do vložky počas výrobného procesu pre optimálnu účinnosť počas celej životnosti rukavíc.
  Zabraňuje vývoju baktérií spôsobujúcich zápach a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť
  . Na exponovaných miestach dlane sú navyše použité ďalšie vrstvy materiálu. Text hokejovavystroj.sk.

 • Vnútorná podšívka je z materiálu Hydrophobic Mesh, ktorý efektívne odvádza pot a prebytočné teplo a udržuje vaše ruky čo najdlhšie v suchu.

 • Anatomicky tvarovaná segmentová manžeta  Dynamix Free Flex zabezpečuje výbornú ochranu a neobmedzený pohyb v zápästí. 3D vyšívané logo Bauer na manžetách

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.