1. Úvod
  2. TRÉNINGOVÉ POMÔCKY
  3. Green Biscuit puk PRO

Green Biscuit puk PRO

Green Biscuit puk PRO

Tréningový puk Green Biscuit Pro je výbornou príležitosťou, ako zlepšiť manipuláciu s hokejkou a prihrávky i mimo ľadu. GB Pro je vybavený gumovými pá... celý popis
Dostupnosť
skladom 5 ks
Nie sme platcovia DPH
14,50 EUR
ks
Číslo produktu:371
Kompletné špecifikácie

Tréningový puk Green Biscuit Pro je výbornou príležitosťou, ako zlepšiť manipuláciu s hokejkou a prihrávky i mimo ľadu. GB Pro je vybavený gumovými páskami pre zvýšenú priliehavosť k hokejke. Najlepší off-ice puk na trhu! Základnou myšlienkou pri vytváraní puku Green Biscuit Pro bolo vyrobiť puk, ktorý sa pri hraní na ulici nebude pretáčať a poskakovať. Puk, s ktorým by to išlo hrať ako na lade. Myšlienka dobrá, ale ako takýto puk vyrobiť? Ako znížiť trenie a vibrácie puku? Rozmery puku Green Biscuit sú zhodné s rozmermi hokejového puku, Green Biscuit má však nižšiu hmotnosť. Je o 28 gramov ľahší  a preto sa  na vonkajšom povrchu (asfalt, betón) pôsobením nerovností chová rovnako ako klasický hokejový puk na lade (kĺže sa a nezadrháva sa). Green Biscuit má dvojdielnu pohyblivú konštrukciu, ktorá je spojená tromi kovovými skrutkami, medzi ktorými sú ešte distanční gumy. Tento šikovný systém funguje ako tlmič, ktorý zabraňuje puku aby sa pretáčal a poskakoval pri každom kontaktu a rýchlejšom pohybu.

Green Biscuit Pro je na trhu už niekoľko rokov. A nie je sám. Vyrábajú sa aj ďalšie varianty puku. Strelecký puk Green Biscuit Snipe alebo Green Biscuit.

• GreenBiscuitse na hrubom povrchu nepretáča, nezasekáva a negúľa ako klasický puk

• rozmer klasického seniorského puku, je však o niečo ľahší

• výborná pomôcka pre tréningrýchlych rúk

• nie je určený pre streľbu, strelecký puk Green Biscuit Snipe nájdete tu!

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.