Betóny Bauer GSX detske

Betóny Bauer GSX detske

Novinkou v brankárskom svete značky Bauer je nová rada Bauer GSX. Ideálny nový model pre amatérskeho brankára alebo do mládežníckych kategórií. Rada B... celý popis
Dostupnosť
skladom 4 ks
BETONY
Cena pred zľavou
179,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
159,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Novinkou v brankárskom svete značky Bauer je nová rada Bauer GSX. Ideálny nový model pre amatérskeho brankára alebo do mládežníckych kategórií. Rada Bauer GSX kombinuje charakter rady Vapor a Supreme. Betóny z rady GSX kombinujú ohyb zlomenia nad a pod kolenom. Nad kolenom je to ohyb zlomenia z rady Vapor a pod kolenom je to ohyb zlomenia z rady Supreme. Má jednoduchý upínací systém TUNE FIT, ktorý poskytuje dokonalé prispôsobenie a pritiahnutie betónu na nohu. Betóny sa vyrábajú vo veľkostiach Senior S,M,L,XL Intermediate S,M,L a Junior S,M,L.

V porovnaní s predchádzajucími modelmi z rady Supreme majú tieto betóny jednoduchý zjednodušený upínací systém TUNE FIT CONNECT, ktorý poskytuje dokonale prispôsobenie a pritiahnutie betónu na nohu.

Skladá sa z minimálneho uchytávacieho bodu na suchý zips, ktorý umožňuje brankárovi nastaviť si číslo presne podľa potreby.

Model GSX je vybavený chráničom stehien, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu na vrchole kolena brankára, ale dá sa tiež ľahko odstrániť alebo upraviť.

Dole v oblasti špičky sú tieto betóny vybavené ofsetovou napínacou špičkou, ktorá úplne nahrádza potrebu viazať korčule k betónom.

 

 

Tovar zaradený v kategóriách

    

SPOĽAHLIVÝ INTERNETOVÝ OBCHOD

Všetko pre HOKEJ

Sme radi, že ste si vybrali náš e-shop. 

TEŠÍME SA NA VÁŠ NÁKUP!

 

 

KDE NÁS NÁJDETE

HOCKEY ZONE 

Farská 4

949 01 Nitra

 

Logo
Zákaznícka podpora
Peter Fulier
(Pondelok - Nedeľa 08.00 - 22.00)
Copyright © 2015 hokejexpert.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk